Zalety farbowania włosów

farbowanie włosów

Farbowanie włosów w połączeniu z cięciem to sposób na diametralną zmianę wyglądu – długie blond włosy w jednej chwili można zamienić na boba w intensywnym czarnym kolorze. Włosy można zafarbować niemal na każdy odcień – w naszej ofercie dostępne jest aż 34 kolory, które można ze sobą łączyć i mieszać.

Sposób na ukrycie siwych włosów

Farbowanie jest jedynym rozwiązaniem dla osób, które pragną skutecznie zakryć siwe włosy. Z wiekiem włosy tracą swój naturalny blask i głębię koloru, a więc farbowania nie sposób uniknąć. Naturalne farby do siwych włosów głęboko wnikają w strukturę włosa i uzupełniają ubytki, dzięki czemu włosy stają się grubsze, pełniejsze, zdrowsze i mocniejsze. Skuteczność koloryzacji siwych włosów wynika z wysokiej zawartości pigmentów w czystej postaci oraz wysoko skoncentrowanych substancji aktywnych pochodzenia roślinnego. W farbach Color&Soin nie ma szkodliwych składników chemicznych, silikonów ani parabenów, dzięki czemu koloryzacja jest nie tylko trwała i skuteczna, ale także bezpieczna.

Pielęgnacja poprzez farbowanie

Wbrew powszechnie panującym opiniom farbowanie na wpływa w sposób destrukcyjny na włosy – wręcz przeciwnie. Regularne stosowanie farb Color&Soin przyczynia się do poprawy kondycji włosów, które odzyskują dawny blask i miękkość. Dzięki przemyślanej kompozycji olejków i ekstraktów roślinnych farby apteczne poprawiają kondycję włosów zniszczonych częstymi zabiegami i stylizacjami, a kolor utrzymuje się naprawdę długo, a więc włosy można rzadziej farbować. Stosowanie farb do włosów bez chemii wzmacnia włosy i wspomaga ich regenerację. Za rekonstrukcje włosów odpowiedzialny jest ekstrakt z soi a za nawilżenie wyciągi z owsa i pszenicy. Jedwabisty blask zapewnia rozmaryn, a olejek kokosowy pielęgnuje i odżywia.

Wróć do bloga